Szeptember végén Klubunk is Etyeken piknikezett. Programunk a Korda Filmparkban kezdődött egy stúdiótúrával, az ú.n. New York díszlet megtekintésével, majd egy izgalmas kiállítás keretében betekinthettünk a filmkészítés kulisszatitkaiba. A programot színesítették Felügyelő Bizottságunk elnökének, Krisán Lászlónak saját tapasztalaiból merített történetei, élménybeszámolói. A program végén élesben is kipróbáltuk az addig látottakat/hallottakat, Klubtagjaink főszereplésével egy fantasy trailerjét forgattuk le!

A produkció az alábbi linken megtekinthető: Etyeki KlubPiknik

Az estét az Anonym pincében folytattuk, a házigazda Szövényi Áron boraival és az EtyekM pince ízletes vacsorájával. Köszönjük házigazdáinknak a szívélyes fogadtatást és az ízletes vacsorát!

A rendezvényről készült képek elérhetőek: itt.

X