Augusztus végi rendezvényünk házigazdája Klubtársunk, Simon István volt. A kőszárhegyi Klubtalálkozó keretében István gyönyörű birtokán várt minket, házias ételekkel, saját borokkal és festői panorámával.

A családias hangulatú fogadás után a program két helyszínen folytatódott: a résztvevők egy része a modern fröccsöntő üzemet nézte meg, melyben az „Év gyára” több mint 75 db műanyag fröccsöntőgéppel autóipari kábelkorbács csatlakozókat, audio technikai alkatrészeket és esztétikai termékeket állít elő.

A csapat másik fele egy romantikus lovaskocsikázással fedezte fel a környék szépségeit. A csapat egy helyi pincészetnél egyesült ismét, ahol egy szőlő- és borkóstoló után visszatértünk István birtokára. Az estét a házigazdánk birkájából készült pörkölt koronázta, melyhez István saját borait kóstolhatta a társaság.

A Simon Család már negyedik éve aktív tagja Klubunknak, cégükről bővebb információ elérhető az alábbi linken: SIMON ISTVÁN MŰANYAGFELDOLGOZÓ.

A rendezvény képgalériája elérhető itt

X