Dr. Belső Nóra pszichiáter, napjaink elismert szakembere volt a Magyarok a Piacon Klub ősznyitó rendezvényének vendége. A fókuszba a stresszhelyzetek, azok hatásai, üzleti- és magánéletre gyakorolt hatásai kerültek.

A pszichiáter néhány sokkoló biológiai adattal csodálkozásra is késztette a közönségét. Többek között szó esett a fizikai tünetekről, a munkamániáról, a megelőzés fontosságáról. Minden embernek szüksége van valamilyen ventilációs lehetőségre. Természetesen ez személyenként változó és mindenkinek magának kell megtalálnia a számára megfelelő módszert. Emellett az is egy jó dolog, ha megéljük az érzéseinket, legyen szó örömről, dühről, vagy bánatról – derült ki Dr. Belső Nóra felvezetőjéből.

Az elhangzottak hozzászólásra ösztökélték a találkozó résztvevőit, s a csoportos gondolatcsere kiscsoportos beszélgetésekben bontakozott ki.
Első őszi klubunk izgalmas részleteibe hamarosan mélyebb betekintést is nyújtunk. Figyeld híreinket a www.mapiklub.hu-n!

X